امید نوروزی قهرمان اولین دوره رقابتهای بین المللی بهین باز آفرین البرز شد

omid_norouziبه گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، اولین دوره مسابقات جام بین المللی شطرنج بهین باز آفرین البرز در تاریخ ۱۵ اسفند ماه با حضور ۲۹۵ شطرنجبازان داخلی و خارجی از کشورهای ایران، گرجستان و آذربایجان آغاز شدعصر امروز ۲۳ اسفند با قهرمانی مقتدرانه امید نوروزی با کسب ۹.۵ امتیاز که در رده بندی اولیه جدول مسابقات بخت سیزدهم را به خود اختصاص داده بود، به پایان رسید.

استاد بزرگ ووگار رسولوف از آذربایجان با کسب ۹ امتیاز در سایه قهرمانی ایستاد و استاد بین المللی شوتا آزالادزه از گرجستان نیز با ۹ امتیاز پس از پوئن شکنی مقام سوم این دیدارها را کسب کرد.

همچنین استاد فیده سید خلیل موسوی با کسب ۹ امتیاز مقام چهارم را بدست آورد، استاد بزرگ اصغر گلی زاده، استاد فیده شاهین لرپری زنگنه، استاد بزرگ مرتضی محجوب، استاد فیده محمد امین طباطبایی و استاد بین المللی زوراب جاواخادزه از گرجستان هریک با ۸.۵ امتیاز پس از پوئن شکنی به ترتیب عنوان های پنجم تا نهم را به خود اخصاص دادند و استاد بین المللی محسن شعرباف با ۸ امتیاز رده دهم جدول را از آن خود کرد.

پس از پایان این رقابت ها بدون فوت وقت مراسم اختتامیه با حضور اهالی رسانه در محل فدراسیون شطرنج برگزار شد و جوایزی به عنوان آوران این مسابقات اهدا شد.